Dragons vs Media Team - (10:2)
26-03-2008
ja bede niemilym czlowiekiem i powiem zeby nie gral jęzor moze bedziemy mieli wieksze szanse by wygrac jęzor aczkolwiek jesli wiekszosc wyrazi aprobate jestem w stanie zmienic swoje zdanie wesoły


  PRZEJD NA FORUM