Dragons vs Media Team - (10:2)
26-03-2008
ja bede niemilym czlowiekiem i powiem zeby nie gral
moze bedziemy mieli wieksze szanse by wygrac
aczkolwiek jesli wiekszosc wyrazi aprobate jestem w stanie zmienic swoje zdanie
PRZEJD NA FORUM