| Mad Dogs vs Media Team - (?:?) 17-03-2008 |
| Tera źmiertelnie powasznie: Zwróćie uwagę, ze wszystkie bramki strzelone przez nas (te, które widziałem) padły z kontry. Przeciwnik nas łatwo zamyka, nie pamiętam zbyt często zamku w naszym wykonaniu. Mam swiadomość, że oni moga skontrować, ale nie zamykamy przeciwnika nawet grając w przewadze. Może warto byłoby nad tym popracować? Zwłaszcza przed meczem ze smoczkami... Unikam zdań złożonych. |