| Mad Dogs vs Media Team - (?:?) 17-03-2008 |
| Panowie, w poniedziałek 17-tego zaległy mecz z Mad Dogs'ami. Wczoraj w szatni wielu (w tym moja skromna osoba) stwierdziło, że z jakiś przyczyn nie będzie mogło zagrać. Proszę o weryfikacje składu na poniedziałek czy będzie chociaż jedna piątka ... Czy ewentualnie można ten mecz przełożyć czy jest to data ostateczna ? |