Ważne informacje o treningach
Moim zdaniem juz dawno powinniśmy zrobić ten ruch. Ale dobrze, że wogóle się zorganizowaliśmywesoły
Wyniki pewnie przyjdą później........wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM