Turniej w Janowie
wyjazd na turniej do Janowa 16-17 maja
jechac chce, ale nie wiem czy sie zmieszcze w skladzie ;P poza tym nie bedzie mnie w piatek na treningu z przyczyn osobistych, tym razem juz nie rodzinnych...
PRZEJD NA FORUM