Mistrzostwa Świata Dywizji I, gr. B w Toruniu
11-17.04.2009
hello Panowie, ja tez bym sie pisal na jakiś wyjazd moze ustalimy jakis mecz i kupimy razem bilety w kupie raźniej, kupy nikt nie ruszy wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM