GKH Gdynia vs Media Team - (6:5) i DUPA
16-03-2009 godz. 22:00
Oczywiście wszystkiego co najlepsze AROjęzor Ja, ten trochę starszy, powiem Tobie, że takiej kondycji i chęci walki, jaką widzę w naszym i jeszcze starszym roczniku, mogą pozazdrościć smarkacze. Nie będę tu personalnych wycieczek czynił, ale pisali już tu tacy, co ślizną się przez długość lodowiska i później do końca meczu odpoczywajązaniemówił


  PRZEJDŹ NA FORUM