Fotki zawodników na stronkę TALH
Fotki to jedno, a strona TALHu drugie. Skoro ten temat jest temu poświęcony. Jesteśmy jedyną dróżyną (z nazwy dziennikarską), która nie ma swojego portfolio. Trochę wstyd, ale powiem, że wszystkim sam się nie zajmę.
Mamy kilka osób przecież, które są praktykującymi piszącymi. Panowie, wartto wziąć przykład, sprawdzić, co jest w takich informacjach i wrzucić to tamto ze wspomnianymi fotkami.


  PRZEJDŹ NA FORUM