| Fotki zawodników na stronkę TALH |
| Ja jestem (byłem) do dyspozycji prze czas cały. Cały sezon. Ale nie zrobię zdjęć drużynie w piętnaście sekund o 23.01 po treningu. I do tego poganiany, bo prysznic stygnie. Parę osób jak chciało, to ma fajne foty i to całkiem dynamiczne. Ale to niestety zajmuje trochę czasu. A w piątek nie będę ani na treningu, ani oglądał meczu, bo w autokarze nie ma transmisji. Jak wrócę do kraju, to możemy coś z fotami zadziałać. Przynajmniej z chętnymi. |