Fotki zawodników na stronkę TALH
Ja jestem (byłem) do dyspozycji prze czas cały. Cały sezon. Ale nie zrobię zdjęć drużynie w piętnaście sekund o 23.01 po treningu. I do tego poganiany, bo prysznic stygnie.
Parę osób jak chciało, to ma fajne foty i to całkiem dynamiczne. Ale to niestety zajmuje trochę czasu.
A w piątek nie będę ani na treningu, ani oglądał meczu, bo w autokarze nie ma transmisji.
Jak wrócę do kraju, to możemy coś z fotami zadziałać. Przynajmniej z chętnymi.
pan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM