Turniej Charytatywny
jeszcze w lutym
To ja mam jeszcze jedno pytanie bo nie znam regulaminu ligi tak dobrze a różne opinie słyszałem
Co będzie ze mna od przyszłego sezonu ligowego, czy będę mógł grać ?
Trenowałem kilkanaście lat i zakończyłem swoje granie na juniorach starszych. Nie rozegrałem ani jednego meczu w I lidze (zbyt duża wtedy była konkurencja)chociaż byłem w jej zapleczu,a ostatni mecz w juniorach starszych rozegrałem jakieś 28 lata temu. Sama możliwość trenowania z Wami sprawia mi ogromną przyjemność ale straszne mam ciśnienie jak nie mogę wyjść na lód i Wam pomóc na meczu dlatego proszę sprawdźcie te warunki bo może da się je trochę zmodyfikować jakby co do przyszłego sezonu wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM