Sparing z Chojnicami
23.01.2009
Już to gdzieś dzisiaj napisałem. Trzeba nam ludzi świadomych, którzy chcą się udzielać, choćby na tym forum, którzy coś będą wnosiły do naszej gry, a nie przychodziły, bo faktycznie za pojedynczy trening nikt nie zbiera kasy.
Tu prośba do wszystkich. Ostatnio mam to szczęście, że przysyłacie do mnie ludzi, którzy pytają się mnie o możliwość gry z nami. Tak jak napisał Skowron, nie jest to problem, ale ustaliliśmy sobie jakiś czas temu, że taka osoba musi być polecona i przedstawiona przez polecającego.


  PRZEJDŹ NA FORUM