Media Team vs Twister - (3:0)
05-01-2009
Fajnie się pisze komentarze po wygranym meczu... fajnie się je także czyta... szczególnie gdy się wrzuciło coś w sieć (normalnie się zaczerwieniłem)... no ale z Pepe to ja problem mam... właśnie sprawdziłem nasze statystyki (które sam przygotowywałem) i nie znalazłem tam kolumny "shot out" - mogłeś coś puścić bo teraz zamiast pracować muszę tabelę poprawiać... wesoły Gratulacje Panowie oczko


  PRZEJDŹ NA FORUM