Jeżeli nie gramy w hokeja to...
Wiecie Panowie.... nie chciałem się chwalić bo to niepoprawnie policzynie oczko ale tak tak.... kiedy jeszcze Amazonka wschodnimi językami stała to się chodziło na korepetycje z ukraińskiego i rosyjskiego.... i tak się wyuczyłem, że dziś mogę mienić poliglotą oczko


  PRZEJDŹ NA FORUM