Rolki Latem
przygotowanie do sezonu 2008/2009
Panowie, długo coś nie możemy zebrać się do gry na rolkach. W ramach przygotowań do kolejnego sezonu jest to wskazane.
Część z nas gra na rolkach, ale warto by było zebrać "naszych" i razem pograć.
Szukam miejsca, gdzie można by to robić i w tej sprawie umówiony jestem na spotkanie do Matarni, na najbliższy wtorek. Dam znać co z tym dalej.


  PRZEJDŹ NA FORUM