| Rolki Latem przygotowanie do sezonu 2008/2009 |
| Panowie, długo coś nie możemy zebrać się do gry na rolkach. W ramach przygotowań do kolejnego sezonu jest to wskazane. Część z nas gra na rolkach, ale warto by było zebrać "naszych" i razem pograć. Szukam miejsca, gdzie można by to robić i w tej sprawie umówiony jestem na spotkanie do Matarni, na najbliższy wtorek. Dam znać co z tym dalej. |