| Ostatni lód w tym sezonie 25 kwietnia 2008 |
| Witam, wiem, że dziś ostatnie spotkanie na lodzie... siedzę w pracy ale mam wysoką gorączkę... i jestem wybitnie wkur... bo chciałem dziś z Wami potrenować czy pograć... ale nie dam rady... jadę do domu pod kołdrę, wezmę jakieś prochy i spać... jeżeli do wieczora poczuję się lepiej to przyjadę chociaż popatrzeć... pozdrawiam Panowie... |